Erasmus+ projektā 5.02.-14.02.2018. - Skola2023

Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola
Pāriet uz saturu

Erasmus+ projektā 5.02.-14.02.2018.

Projekti > Erasmus+
Ikviena skolēna pirmais uzdevums skolā ir gūt zināšanas un dzīvei nepieciešamās prasmes. Taču ar zināšanu apguvi saistās ne tikai mācību priekšmetu stundu apmeklēšana. Liela nozīme ir spējām sadarboties, iekļauties sabiedrībā un pielietot esošās zināšanas.
No 4. līdz 15.februārim mūsu skolas 21vidusskolēns un 3 skolotājas, dodoties otrajā vizītē uz Čehiju ERASMUS+ programmas ietvaros, to visu varēja pārbaudīt. Jāsaka, ka viss izdevās lieliski. Ja arī kādā mirklī izskanēja kāds emocionālāks vārds, tad tas nekavējoties tika pārvērsts jokā. Patiesībā – strīdiem arī īsti nebūtu atlicis laika, jo katra diena bija pietiekoši piepildīta ar nodarbībām, draudzēšanās pasākumiem un pārgājieniem, kas pietiekoši visus nogurdināja.
Katra diena iesākās ar kopīgām brokastīm, noslēdzās ar dienas pārskata sapulci, bet pa vidu- raktuvju muzeju apmeklējums, kāpšana Svata Horā, Prāgas Psihiatriskās slimnīcas- aprūpes centra apskate, lekcijas skolā un Atkarības centrā, Džudo nodarbības, sporta diena, lāzerspēle, futbola spēle, ievērojamo objektu apskate, prezentāciju veidošana, absolventu pirmseksāmenu balle u.c.
Rezultātā: jauni draugi, angļu valodas zināšanu nostiprināšana, informācija par brīvā laika pavadīšanas iespējām, kas palīdz jauniešiem nenokļūt uz noziedzības ceļa, atklāsme, ka arī pie mums ir līdzīgas problēmas un asaras škiroties.
Atgriezties pie satura