Slava mūsu fizikas entuziastiem - Skola2023

Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola
Pāriet uz saturu

Slava mūsu fizikas entuziastiem

Par mums > Aktualitāšu arhīvs > Februāris
2024.gada 26.janvārī notika Liepājas Universitātes profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiāde 8.-9. un 10.-12.klašu skolēniem. Olimpiādes galvenais mērķis ir paaugstināt jaunatnes interesi gan par matemātiku, gan par fiziku un sniegt saskarsmes iespējas jauniešiem ar kopējām interesēm, kā arī atrast matemātiski apdāvinātus skolēnus un stimulēt šo skolēnu darbu, radot papildu iespēju atkārtot un pielietot skolā iegūtās zināšanas jaunās situācijās. Sacensības noris divās kārtās – individuālā kārta un komandu kārta.
   Šogad 8.-9.klašu grupā  fizikā startēja divas komandas.  Liels prieks par abām komandām, jo iegūta 1. un 3.vieta. Sveicam Katrīnu Grīnfildi, Klāvu Tereščuku, Eliasu Haramburu un Rihardu Gašpuiti ar 1.vietu. Rodrigo Sāmieti, Arturu Kučinski, Robertu Saričevu un Paulu Grišinu ar 3.vietu komandu vērtējumā.
    Individuāli 8.klašu grupā 1.vieta Roberta Saričevam un 3.vieta Eliasam Haramburam. 9.klašu grupā Klāvam Tereščukam 2.vieta, Arturam Kučinskim 2.vieta, Rodrigo Sāmietim 3.vieta un Katrīnai Grīnfildei 3.vieta.  Paldies par atbalstu  fizikas skolotājai Ivetai Pirktiņai.
Atgriezties pie satura