SUPERMEITENE 2019 - Skola2020

Pāriet uz saturu

SUPERMEITENE 2019

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Oktobris
2.oktobrī Liepājas lāzertaga arēnā "Poligon-1" tikās 5. – 9.klašu skolu komandas, lai nu jau trešo gadu konkursā "Supermeitene" cīnītos par ceļojošo kausu, vērtīgajām balvām. Sacensību dienā piedalījās 11 komandas, kuru sastāvā bija trīs meitenes un pedagogs. Kā viesi bija uzaicināta komanda no Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas. Pasākuma dalībnieki pildīja dažādus tehniskas dabas uzdevumus, tostarp ar sportu, modernām tehnoloģijām un atjautību saistītus pārbaudījumus. Proti,

meitenēm nācās demonstrēt prasmes precīzi urbjot koka klucītī, ar boksa cimdiem spēt atšķirt grāmatai konkrētu lappusi, kā arī locīt un tālumā mest papīra lidmašīnas. Tāpat tika pārbaudīta arī meiteņu attapība un zināšanas konkursa teorētiskajā daļā, kur visiem nācās palauzīt galvu pie dažādiem āķīgiem jautājumiem. Neizpalika pārbaudījumi arī skolotājiem, kuri centās ar aizsietām acīm, balstoties tikai uz garšas kārpiņām, atminēt noslēpumainās rudens veltes. Supermeiteņu titulu un galveno balvu ieguva meitenes no Liepājas Centra sākumskolas, 2.vietu izcīnīja mūsu skolas komanda "Fotoskola", 3.vietu – Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas komanda. Taču konkursa atbalstītāja atpūtas kompleksa "Lauku Kūrorts" simpātiju specbalvu saņēma J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas meiteņu komanda.

Konkurss ir J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotāja Hardija Kulmaņa, kā arī mājturības un tehnoloģiju metodiķa Jāņa Rudzīša lolota ideja.
Atgriezties pie satura